Pierwsza jazda na R6 i bardzo efektowna gleba!

- Piotr Jędrzejak

Oto powód, dla którego żółtodzioby nie powinny pchać się na sportowe motocykle.

Ten film jest tak stary, że nie załapał się na publikację w MotoRmanii – portalu wtedy jeszcze nie było. Jest też tak popularny, że być może wielu z Was już go widziało. Mimo wszystko postanowiliśmy go tutaj wrzucić, oczywiście w celach edukacyjnych.

Nie wiemy, czy główny bohater właśnie kupił sobie tę Yamahę R6, czy pożyczył od kolegi na przejażdżkę. Niezależnie od tego jedno jest pewne – facet nie jest zbyt rozsądny. O tym, że jedzie w t-shircie nawet nie chcemy pisać – dobrze, że ma chociaż kask. Pewne jest też, że jego umiejętności jazdy są bliskie zeru. Sama próba ruszenia skończyła się zgaśnięciem silnika i to 3 razy. A to, jak za chwilę się przekonacie, nie zwiastuje niczego dobrego…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl