Parkowanie w rzędzie: mały błąd i efekt domino
Piotr Jędrzejak
8 listopada 2013

Wiele motocykli zaparkowanych w rzędzie zawsze wygląda dobrze, a czasem nawet bardzo dobrze. Jeszcze lepiej, jeżeli samemu ma się okazję dołączyć swój motocykl do tak zacnie i paradnie zaparkowanych sprzętów. Z drugiej strony, to właśnie w takim momencie przychodzi myśl: „a jeżeli coś się stanie i wszystkie przewrócą się jak domino… a jeżeli to JA przez przypadek zrobię coś głupiego i wywołam domino?!” Przerażające, prawda?

Właśnie czegoś podobnego doświadczył autor tego klipu – z tą różnicą, że zamiast motocykli stały głównie skutery. Ale i tak sytuacja wygląda niemiło.

Powodem efektu domino była nierówna nawierzchnia. Na szczęście nic wielkiego się nie stało, ale możemy tylko zgadywać, jak parszywie musiał czuć się autor klipu… Od tej pory będzie parkował trochę uważniej.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły