Co zrobić, żeby kierowca odłożył telefon komórkowy?
Piotr Jędrzejak
8 listopada 2013

To proste, wystarczy Nuda 900R na głośnych wydechach!

Pamiętacie motocyklowego video bloggera z Londynu? Jego ksywka to RoyalJordanian, jeździ swoją Huską Nuda 900R na głośnych wydechach (Akrapovic?) i nagrywa… wszystko. A w tym sytuacje zabawne oraz warte uwagi – kilka z nich znajdziecie tutaj.

Poniższa sytuacja  to niestety przykład całkiem często spotykany. RJ zauważył, że jadący przed nim Mercedes zachowuje się dziwnie. Wyprzedził, no i oczywiście – kierowca rozmawiał przez telefon. Na szczęście miał otwartą szybę, więc RJ użył swoich wydechów jako zagłuszacz, przy okazji dając kierowcy dobitnie znać, żeby skupił się na jeździe.

Niestety znając życie obawiamy się, że kierowca Merca i tak nie skończył rozmawiać… Mimo wszystko, motocyklista chyba zrobił dobrze? Zdarzyło Wam się instruować kierowców w podobny sposób?

P.S.: Ta Huska brzmi przecudownie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły