Ostra jazda – GSR 600 na bajecznie krętej drodze!
Piotr Jędrzejak
4 grudnia 2013

Po tym filmiku ciężko się pozbierać. Facet nieźle daje radę!

Na naszego redakcyjnego maila Bartosz podesłał nam całkiem przyjemny filmik – gość na Suzuki GSR 600 (opony to Continental Sport Attack 2) w całkiem ostrym tempie przejeżdża kawałek trasy na przełęczy Loibl (w Alapch, łączy Austrię i Słowenię). Zazwyczaj w takich przypadkach staramy się dopisać do filmu kilka ciekawych słów, ale okazuje się, że tym razem Bartek nas wyręczył. Wklejamy tutaj to, co dostaliśmy mailem:

Gość jedzie GSRem 600 po bajecznie krętej drodze w Austrii, przy czym mnie urzekła jego technika jazdy. Absolutnie genialna. Wyciska ze sprzęta wszystko co najlepsze, jedzie oczywiście mało przepisowo, ale jakoś mi to w tym wypadku nie przeszkadza (brak skrzyżowań, posesji itp). Jedzie swoim pasem, nie zaskakuje go absolutnie nic, a jeżeli mam wrażenie, że wychodzi nieczysto z któregoś zakrętu, to okazuje się, że robi to po to, żeby wejść prawidłowo w kolejny. Zwróćcie uwagę na szybkość przekładania motocykla z jednego ucha na drugie – ja jestem w szoku. Też mam GSRa 600 i chciałbym kiedyś panować nad sprzętem chociaż w połowie tak jak ten gość. Na innym swoim filmiku ten człowiek zalicza uślizg przedniej opony, wszystko kończy się dobrze i mam wrażenie, że to nie szczęście, a jego umiejętności pozwoliły mu opanować sytuację i jechać dalej jak gdyby nigdy nic. Miłego oglądania 🙂

Pozdro
Bartek

Wow, jesteśmy pod wrażeniem! Pewne jest, że gość zna tę trasę lepiej, niż własny garaż. A poza tym jesteśmy ciekawi, co uważacie o mailu od Bartka?

Jeżeli tylko macie ochotę, Wy też możecie pisać tego typu newsy. Czekamy pod adresem redakcja(małpka)motormania.com.pl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły