Onboard: Aprilia Tuono V4 na górskiej przełęczy – boski dźwięk!
Piotr Jędrzejak
13 listopada 2014

Ten film to czysta przyjemność dla uszu.

Gdy byliśmy z Wami w Maladze, jednym ze sprzętów testowych, które ze sobą zabraliśmy, była właśnie Aprilia Tuono V4. Spokojnie można stwierdzić, że to jeden z najlepszych, najbardziej zaawansowanych i najbardziej sportowych nakedów na rynku. W Maladze mogliście sami przejechać się Tuono i rzeczywiście większość z Was miała podobną opinię. Jest jednak jeden aspekt, w którym zakochaliśmy się wszyscy, bez wyjątku – boski dźwięk, jaki wydaje z siebie silnik V4! I to nawet na seryjnym wydechu!

Na szczęście teraz ekipa Motobasterds (chłopaki od świetnych filmów Ride i Ride 2) ma teraz coś jakby specjalnie dla Was. Zobaczcie nagranie z pokładu Aprilii Tuono V4 wspinającej się na północną stronę przełęczy Julierpass. Gość jedzie trochę chaotycznie, ale za to są wypasione widoki. No i jest jeszcze najważniejsza zaleta tego filmu – totalnie i obłędnie genialny dźwięk Tuono V4! Włączcie HD, podkręćcie głośniki i odpłyńcie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły