Nu pagadi! Rosja, quad i ucieczka przed policją

- Simpson

W Internecie znajdziecie dziesiątki wideo pokazujących motocyklistów igrających z policją. Tym razem stunterzy z Moskwy pokazują jak radzą sobie z hałasem syren…

Stuntriding is not a crime! No jasne, jazda na jednym kole nie jest zbrodnią przeciwko ludzkości, jednak nijak się wkomponowuje w kodeks drogowy. Co z tego, że wielu motocyklistów jeździ lepiej na jednym kole, niż inni kierowcy na dwóch, czy czterech. Prawo jest prawo i daje powód do wlepiania mandatów. Tym razem widzimy materiał z kamery na kasku człowieka poruszającego się quadem. W tym miejscu moglibyśmy przytoczyć znany dowcip: „Co jest najtrudniejszego w jeździe na quadzie?”, jednak nie chcemy nikogo urazić. Chłop leci sobie na relaksie na tylnych kołach, aż tu nagle panowie policjanci chcą z nim o tym porozmawiać. Ucieczka nie jest zbyt brawurowa, jednak oszołomił nas jeden fakt. Yamaha Raptor mieści się między samochodami stojącymi na równoległych pasach! W życiu nie posądzalibyśmy quada o zdolność przeciskania się w korku! Nie no, szok dnia. Zobaczcie jak Rosjanie ze stoickim spokojem radzą sobie z własną policją.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl