Nitro Circus Live przyjedzie do Europy – tournée 2012!
Piotr Jędrzejak
19 czerwca 2012

Travis Pastrana i jego ekipa pojawią się na naszym kontynencie!

Niedawno zakończyła się Australijska trasa Nitro Circus Live. Freestyle’owy show z Travisem Pastraną w roli głównej za każdym razem gromadził pełną widownię i nie inaczej było na ostatnim pokazie w Perth – na trybunach zasiadło około 16 000 osób, a w sumie „Cyrk” w Australii obejrzało spore miasto – łącznie 110 000 osób.

Zobaczcie, jak wyglądał finał w Perth:

Myślę, że największym problemem dla widzów nie jest brak atrakcji, ale podjęcie decyzji na którą rampę skierować wzrok… Chcielibyście mieć taki problem? Mamy dobrą informację! Nitro Circus Live po raz pierwszy przyjedzie do Europy! Trasa odbędzie się w listopadzie i grudniu, niestety nie trafi do Polski, ale za to będzie dobry pretekst, żeby skoczyć do Czech lub Niemiec – bilety można kupować tutaj. Tournee będzie jednocześnie promowało filmi Nitro Circus The Movie 3D, który trafi do kin.

Zapowiedź trasy:

Zapowiedź filmu:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły