Najlepiej odpalający Simson w Polsce? Świetna video prezentacja!

- Piotr Jędrzejak

Po obejrzeniu tego filmu po pierwsze będziecie mieli lepszy humor, a po drugie zapragniecie poznać wszelkie tajniki mechaniki i samodzielnie wyremontować podobny motocykl… Tak jak to zrobił Karaś ze swoim Simsonem. Odrestaurował go z totalną dbałością o szczegóły, a w efekcie silnik odpala w sposób magiczny. Nie wierzycie? Sprawdźcie to, wygląda świetnie!

Nie wiemy, czy to rzeczywiście najlepiej odpalający Simson w Polsce, ale chyba przyznacie, że jest niesamowity! Jeżeli macie wątpliwości, to Karaś pokazuje też, że na zimnym odpala identycznie. Możecie też obejrzeć prezentację Simsona w… białych rękawiczkach!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl