Najechanie na tył motocykla: kolejny video-dowód, że nie warto stać w korkach
Piotr Jędrzejak
23 grudnia 2014

Polscy motocykliści generalnie nie stoją w korkach i trzeba przyznać, że nawet jak już się to zdarza, to jest raczej czymś nietypowym. Może i stoi to na granicy interpretacji prawa, ale generalnie można przyjąć, że taka opcja jest bezpieczniejsza – a na pewno jest szybsza i służy rozładowaniu korków. W USA jednak, w większości stanów jest to niedozwolone. I za chwilę zobaczycie kolejny już (a tutaj pierwszy oraz drugi) przykład, dlaczego uważamy, że stanie w korkach jest po prostu niebezpieczne…

Nie znasz dnia ani godziny, gdy ktoś jadący z tyłu zapomni w korku zahamować… W tym przypadku mogło się to tym bardziej źle skończyć, bo motocyklista był naprawdę blisko kół naczepy na sąsiednim pasie. Na szczęście skończyło się bez kontuzji, a właścicielka samochodu pokryła szkody motocykla. Oczywiście nie można też przeginać z prędkością w korkach..

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły