Motocyklowa huśtawka – nasze nowe marzenie!!

- Piotr Jędrzejak

Właśnie znaleźliśmy nasze nowe marzenie. Jeszcze nie wiemy w jaki sposób, ale kiedyś na pewno je zrealizujemy. I obstawiamy, że Wy będziecie mieli podobne odczucia po obejrzeniu tego dzikiego nagrania. No ale proszę, czy może być coś bardziej genialnego, niż powieszenie motocyklach na dwóch linkach i użycie go jako totalnie wypasionej huśtawki z własnym napędem?

Aha, no i musimy przypomnieć, że oryginalny opis do filmu brzmi: „Te ewolucje wykonane zostały przez profesjonalistów. Nie powtarzajcie tego w domu. Ekstremalnie niebezpieczne.” Taa, jasne…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl