Motocyklista rozładowuje korek: zatrzymuje się na autostradzie, aby zabrać przeszkodę

- Piotr Jędrzejak

Na środku autostrady leżała… maska samochodowa! A jaki będzie Twój dobry uczynek na dziś?

Zobaczcie. Ten motocyklista napotkał niespodziewany korek na samym środku 4-pasmowej obwodnicy Seattle. Gdy dojeżdżał do miejsca, w którym zagęszczenie się rozładowywało, okazało się, że cała sytuacja spowodowana jest… maską samochodową leżącą na samym środku drogi! Zwróćcie uwagę, że zaraz za przeszkodą, którą przecież trzeba jakoś ominąć, samochody przyspieszają i ruch odbywa się płynnie. Motocyklista nie wahał się zbyt długo. Zaparkował swoją R6 na poboczu i wziął sprawy w swoje ręce, czyli odsunął maskę z jezdni. A jaki będzie Twój dobry uczynek na dziś?

Nas zastanawia coś jeszcze. Co do cholery maska samochodowa robiła na samym środku? Ktoś ją zgubił i tego nie zauważył?!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl