Motocyklista pomaga motocykliście, któremu skończyło się paliwo

- Piotr Jędrzejak

Niby zwykła sytuacja. A jednak film obiega internet, jako przykład „dobrego samarytanina”.

Poznajcie Josha. Josh jechał swoim beżowym Harleyem po autostradzie gdzieś w USA, gdy zauważył, że pod drugiej stronie stoi inny motocyklista, który „nie wygląda jakby odpoczywał”. Josh zawrócił, podjechał, a pierwsze słowa wszystko wyjaśniają.

Josh – Wszystko w porządku?
Frank – Skończyło mi się paliwo.
Josh – Mam trochę.
Frank – Serio?

Good Samaritan helps a guy who ran out of gas from r/HumansBeingBros

Jeżeli powyższy player nie działa, film zobaczycie na Reddicie.

Frank wyjaśnił, że rano tankował, ale zostawił kranik w pozycji Rezerwa, no i sami widzicie jak się to skończyło. Film obiega internet jako przykład „dobrego samarytanina”. Tymczasem w środowisku motocyklowym to zupełnie normalne zachowanie, aby zatrzymać się przy innym motocykliście, aby zwyczajnie zapytać o pomoc. Jeżeli jest taka możliwość, nie zaszkodzi także wozić ze sobą małej banieczki z zapasowym paliwem.

Jeżeli jeszcze nie wiesz, że wypada zatrzymać się, gdy inny motocyklista stoi na poboczu… Nie chwal się tym, po prostu wcielaj nową zasadę w życie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl