Motocykliści uciekają z policyjnej blokady
Piotr Jędrzejak
26 września 2012

Pamiętacie ostatni materiał z Ride of the Century? Policja starała się staranować motocyklistów, którzy bokiem omijali blokadę. Teraz natknęliśmy się na kolejny kontrowersyjny materiał z ROC 2012. Wygląda na to, że jest to dokładnie ta sama blokada co we wcześniejszym newsie, ale nagrana chwilę później.

Policja najwyraźniej chciałaby każdego po kolei aresztować, ale bohater tego filmu wychodzi z założenia, że „nie ze mną takie numery” i… ucieka. Zresztą jest takich więcej. Przedzierają się pomiędzy policjantami jak w filmie z Hollywood! Jeden z nich wyciąga nawet broń! Zobaczcie:

Kolejny film nagrany został gdzieś z końca parady. Motocykliści już zorientowali się, że za wiaduktem czeka na nich blokada, więc zawrócili (również pod prąd) i pojechali autostradą w drugą stronę.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły