Motocykliści na The Snake: przyjemne ujęcia z jazdy oraz kilka „sytuacji”

- Piotr Jędrzejak

Pogoda już przestała rozpieszczać, a zaczęła wręcz zmuszać motocyklistów do pozostawienia swoich motocykli w garażach. Na szczęście ta zasada nie dotyczy wszystkich…

Nie dotyczy na przykład tych, którzy obecni są na wyjeździe do Malagi z MotoRmanią. Inna grupa uprzywilejowanych motocyklistów to na przykład wszyscy z Kalifornii Południowej – i ten sposób płynnie przechodzimy do legendarnej trasy motocyklowej The Snake nieopodal Los Angeles.

Na zakrętach górskiej trasy Mulholland Highway motocyklistów nigdy nie brakuje, tak samo jak pewnego kamerzysty. RnickeyMouse po raz kolejny zmontował film, który z jednej strony jest dość „zwykły”, a z drugiej strony oglądanie go zapewnia czystą przyjemność! Jest sporo przyjemnych ujęć z zakrętów, jest także onboard, a uchwycić udało się zejścia na łokieć, trochę stuntu na Harleyu oraz momenty „było blisko”. Gość na czarnym Ducati Panigale miał sporo szczęścia, że utrzymał się w pionie!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl