Motocykliści na The Snake: przyjemne ujęcia z jazdy oraz kilka „sytuacji”
Piotr Jędrzejak
30 października 2017

Pogoda już przestała rozpieszczać, a zaczęła wręcz zmuszać motocyklistów do pozostawienia swoich motocykli w garażach. Na szczęście ta zasada nie dotyczy wszystkich…

Nie dotyczy na przykład tych, którzy obecni są na wyjeździe do Malagi z MotoRmanią. Inna grupa uprzywilejowanych motocyklistów to na przykład wszyscy z Kalifornii Południowej – i ten sposób płynnie przechodzimy do legendarnej trasy motocyklowej The Snake nieopodal Los Angeles.

Na zakrętach górskiej trasy Mulholland Highway motocyklistów nigdy nie brakuje, tak samo jak pewnego kamerzysty. RnickeyMouse po raz kolejny zmontował film, który z jednej strony jest dość „zwykły”, a z drugiej strony oglądanie go zapewnia czystą przyjemność! Jest sporo przyjemnych ujęć z zakrętów, jest także onboard, a uchwycić udało się zejścia na łokieć, trochę stuntu na Harleyu oraz momenty „było blisko”. Gość na czarnym Ducati Panigale miał sporo szczęścia, że utrzymał się w pionie!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły