Motocykliści na Mulholland w maju: wciągająca kompilacja

- Piotr Jędrzejak

Gdyby ktoś celowo chciał zrobić polskim motocyklistom na złość, to nie wymyśliłby tak dramatycznie złej pogody, jaką mamy teraz. Doszło do tego, że nawet gdy widzimy słońce, to od razu podejrzliwie zerkamy na horyzont, czy zaraz nie złapie nas gradobicie (doświadczyliśmy tego kilka dni temu).

Na szczęście jest internet. Rnickeymouse dostarcza długi, ponad 7-minutowy klip z majowych weekendów na sekcji The Snake, czyli na trasie Mulholland – najważniejszym miejscu motocyklistów z Południowej Kalifornii. Tym razem zobaczycie szalonego Harleyowca, sporo pięknych, sportowych przejazdów i kilka onboardów. Wśród motocykli sportowych znalazło się parę nakedów i supermociaków. Film celowo jest bez muzyki, cieszmy się dźwiękami silników. Z kolei na końcu Rnickeymouse dorzucił kilka ujęć slow motion.

Skoro nie za bardzo można jeździć, to chociaż miło pooglądajmy sobie motocyklistów w akcji.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl