Motocykliści na Mulholland w maju: wciągająca kompilacja
Piotr Jędrzejak
11 maja 2017

Gdyby ktoś celowo chciał zrobić polskim motocyklistom na złość, to nie wymyśliłby tak dramatycznie złej pogody, jaką mamy teraz. Doszło do tego, że nawet gdy widzimy słońce, to od razu podejrzliwie zerkamy na horyzont, czy zaraz nie złapie nas gradobicie (doświadczyliśmy tego kilka dni temu).

Na szczęście jest internet. Rnickeymouse dostarcza długi, ponad 7-minutowy klip z majowych weekendów na sekcji The Snake, czyli na trasie Mulholland – najważniejszym miejscu motocyklistów z Południowej Kalifornii. Tym razem zobaczycie szalonego Harleyowca, sporo pięknych, sportowych przejazdów i kilka onboardów. Wśród motocykli sportowych znalazło się parę nakedów i supermociaków. Film celowo jest bez muzyki, cieszmy się dźwiękami silników. Z kolei na końcu Rnickeymouse dorzucił kilka ujęć slow motion.

Skoro nie za bardzo można jeździć, to chociaż miło pooglądajmy sobie motocyklistów w akcji.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły