Motocykliści na Mulholland: gdy ci smutno, gdy ci źle…

- Piotr Jędrzejak

Podczas gdy w Polsce za okami jest szaro i ponuro, pada już pierwszy śnieg, a motocykle kryją się w najcieplejszych zakątkach garaży, są na świecie miejsca, gdzie nic nie stoi na przeszkodzie do jazdy. Asfalt jest ciepły, warunki sprzyjają idealnie, drogi wiją się pięknymi zakrętami, a motocykle aż wołają, aby zagonić je do jazdy. Zupełnie jakbyśmy pisali o „naszej” Hiszpanii, dokąd Was zapraszamy. Ale tym razem mamy na myśli Mulholland Highway, lokalną mekkę motocyklistów z Południowej Kalifornii.

Nie musimy pewnie pisać, co znajdziecie po kliknięciu play. Jak zwykle za kamerą stał RnickeyMouse, a nagrywał motocyklistów na słynnej sekcji the Snake. Jest na co popatrzeć, między innymi na Ninję H2!

Jeżeli macie ochotę zobaczyć nagranie z selfie-sticka, jest tutaj:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl