Motocykliści blokują skrzyżowanie – starsza pani może bezpiecznie przejść
Piotr Jędrzejak
21 lutego 2019

Kobieta raczej nie powinna się tam znaleźć. Ale skoro już była na jezdni – razem z samochodami! – to motocykliści przybyli na pomoc.

Całkiem niedawno pisaliśmy już o motocyklach, które zablokowały skrzyżowanie. Przy okazji zablokowały też kilka innych ulic i stację benzynową, a do tego doszło do pretensjonalnej kolizji z radiowozem. W komentarzach pod artykułem wzburzyliście się, że tych ludzi na motocyklach nie powinno nazywać się „stunterami” czy „motocyklistami”, a my podzielamy tę opinię…

Tym razem odwróćmy monetę. Motocykliści znowu zablokowali skrzyżowanie, ale zrobili to w dobrej wierze, a do tego udało im się osiągnąć cel.

Kilku motocyklistów podróżowało 3-pasmową ulicą gdzieś w USA. Mimo, że pojazdy miały zielone na skrzyżowaniu, to w poprzek zdecydowanie szerokiej i niebezpiecznej drogi przechodziła starsza pani. Motocykliści nie wahali się długo – pomimo linii ciągłej zawrócili i chwilowo zablokowali skrzyżowanie, aby kobieta mogła bezpiecznie dotrzeć na chodnik. Motocyklista, który nagrał wszystko na kamerce, Peter Patterson, udostępnił film z krótkim komentarzem: „Relacje międzyludzki nie są ani utracone, ani zapomniane.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły