Motocykliści blokują skrzyżowanie – starsza pani może bezpiecznie przejść

- Piotr Jędrzejak

Kobieta raczej nie powinna się tam znaleźć. Ale skoro już była na jezdni – razem z samochodami! – to motocykliści przybyli na pomoc.

Całkiem niedawno pisaliśmy już o motocyklach, które zablokowały skrzyżowanie. Przy okazji zablokowały też kilka innych ulic i stację benzynową, a do tego doszło do pretensjonalnej kolizji z radiowozem. W komentarzach pod artykułem wzburzyliście się, że tych ludzi na motocyklach nie powinno nazywać się „stunterami” czy „motocyklistami”, a my podzielamy tę opinię…

Tym razem odwróćmy monetę. Motocykliści znowu zablokowali skrzyżowanie, ale zrobili to w dobrej wierze, a do tego udało im się osiągnąć cel.

Kilku motocyklistów podróżowało 3-pasmową ulicą gdzieś w USA. Mimo, że pojazdy miały zielone na skrzyżowaniu, to w poprzek zdecydowanie szerokiej i niebezpiecznej drogi przechodziła starsza pani. Motocykliści nie wahali się długo – pomimo linii ciągłej zawrócili i chwilowo zablokowali skrzyżowanie, aby kobieta mogła bezpiecznie dotrzeć na chodnik. Motocyklista, który nagrał wszystko na kamerce, Peter Patterson, udostępnił film z krótkim komentarzem: „Relacje międzyludzki nie są ani utracone, ani zapomniane.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl