Motocyklem nie warto zatrzymywać się w korku – przykład z kamery pokładowej

- Piotr Jędrzejak

Trochę jak „Oszukać Przeznaczenie”.

Autostrada M5 gdzieś w Australii. Według ograniczenia prędkości można poruszać się tam mając 100 km/h na liczniku. Jednak ruch jest gęsty, a na lewym pasie właśnie tworzy się korek. Widzimy motocyklistę poruszającego się tym właśnie pasem – gość jednak nie zatrzymuje się, ale śmiga obok, pomiędzy autami…

To mogła być jedna z lepszych decyzji w jego życiu. Dosłownie 4 sekundy później, w zatrzymane auta z całkiem sporym impetem uderza niebieski pickup. Gdyby stał tam motocyklista… Szkoda gadać.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl