Moto-zboczeńcu! Zobacz jak działa nowy, chłodzony cieczą silnik BMW R1200GS

- Piotr Jędrzejak

Uprzedzamy, ten klip jest przeznaczony przede wszystkim dla moto-zboczeńców oraz pasjonatów wszelkiego rodzaju techniki.

Jak być może wiecie, w nowym BMW R1200GS znalazł się przełomowy silnik z chłodzeniem cieczą. Wiele osób krytykuje to rozwiązanie, ale prawda jest taka, że gdyby przedsięwzięcie miało się nie udać, mądre głowy z Berlina nawet nie zaczęłyby się nad nim zastanawiać. Zobaczcie więc wizualizację, dzięki której niemieckiego boksera możecie poznać od najmniejszej śrubki i przekonać się, jak to rzeczywiście jest z tym chłodzeniem (i w ogóle konstrukcją). Aha, video jest bezpieczne do oglądania w pracy!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl