Międzynarodowy Dzień Motocyklistek – 4 maja 2012
Piotr Jędrzejak
19 kwietnia 2012

Już za dwa tygodnie odbędzie się szósta edycja Dnia Motocyklistek!

Założenie wydarzenia nie uległo zmianie i wciąż chodzi przede wszystkim o jednoczenie się kobiet na motocyklach oraz uświadamianie wszystkim dookoła, że kobiety też jeżdżą. Hasłem przewodnim w tym roku również jest „Just Ride”  i jak twierdzi organizator, misja „po prostu jedź” będzie spełniona przez panie na całym świecie, tak jak w latach poprzednich.

Logo imprezy również nie zmieniło się zbyt drastycznie i zawiera w sobie kluczowe elementy jak twarz kobiety, kula ziemska jako podkreślenie międzynarodowego charakteru oraz wiele typów motocykli – organizator jasno podkreśla, że nie ważne czym, ale jeździć trzeba. Można też kupić sobie specjalną koszulkę na shopmotoress.com z okazji Dnia Motocyklistek.

Żeby nie było tak monotonnie, w tym roku są dwa nowe elementy. Pierwszy z nich to konkurs na facebooku – autorka zdjęcia, które dostanie najwięcej „lajków” otrzyma nagrodę. Drugi z nich dotyczy czegoś, co nazywa się „IFRD Special Ride of the Year” i nic więcej nie wiadomo. Więcej szczegółów pojawi się na stornie organizatora – Motoress.

Drogie Panie, jak spędzicie 4. maja?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły