Meddes, przyjaciele i dużo szalonej jazdy: świetna kompilacja video!

- Piotr Jędrzejak

Być może kojarzycie Meddesa? Gość jest z Niemiec, na co dzień ujeżdża litrowego Firebladem, a raz na jakiś czas wrzuca do sieci filmiki z latania – solo lub z kolegami. Swoje nagrania publikuje raczej rzadko, ale jak już to robi, to szczękę z podłogi zbieramy przez dwa dni. I wiecie co? Właśnie pojawiła się nowa produkcja!

Nazywa się Meddes i Przyjaciele, no i jak słusznie się domyślacie, za chwilę obejrzycie sporą paczkę posiadaczy sportowych litrów, którzy raczej nie jeżdżą zbyt grzecznie. Nie zabraknie latania na kole i na kolanie, a wszystko opatrzone niezłymi ujęciami (również z drona) oraz genialnym montażem. Nie zapomnijcie o pełnym ekranie i HD!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl