Meddes i pitbike’i na mokrym, czyli festyn wypadków

- Piotr Jędrzejak

Okrutnie dużo dobrej zabawy, a przy okazji bezpieczne podnoszenie umiejętności.

Meddes razem ze znajomymi zapakowali swoje pitbike’i i wybrali się wspólnie na tor. „Niestety” było mokro… A może „stety”? Chłopaki pojeździli, potrenowali, pościgali się, a w tym wszystkim zaliczyli ogromną liczbę wypadków. Wszystkie były całkiem zabawne nawet z punktu widzenia kierowcy, a przy okazji zdecydowanie nie były groźne. Wydaje nam się, że ciężko o lepszy, tańszy, bezpieczniejszy i fajniejszy sposób na poznawanie przyczepności i naukę szybkiej jazdy po mokrej nawierzchni. Po prostu obejrzyjcie:

A jeżeli chcecie pobawić się podobnie, zapraszamy na nasze pitbike’i na MotoRmania Slajd Zone. Szczegóły tutaj, a zapisy na [email protected].

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl