Marc Marquez, opony z kolcami i skuter X-ADV na śniegu
Piotr Jędrzejak
8 marca 2017

Dobrze jest być zawodnikiem fabrycznym u potężnego producenta motocykli. Dzięki temu, poza oczywistym ściganiem się, można wykonywać sporo ciekawych zadań pobocznych.

Tak jak na przykład Marc Marquez, który ostatnio jeździł sprzętem MotoGP po śniegu. Teraz dowiadujemy się, że Hiszpan zrobił to nie tylko modelem RC213V.

Kolce w oponach otrzymał również najnowszy skuter Honda X-ADV, a więc Marquez zabrał go na ośnieżone zbocze słynnej góry Hahnenkamm w miejscowości Kitzbuehel w zachodniej Austrii. Ten stok często ujeżdżany jest przez mistrzów świata z różnych dyscyplin sportowych.

Honda X-ADV łączy w sobie komfort i wygodę skutera wraz z duchem i właściwościami jezdnymi motocykla typu Adventure. X-ADV łączy cechy SUV’a z wytrzymałym podwoziem. MotoRmania ostatnio była na teście premierowym tego skutera i rzeczywiście przyznajemy, że jest to bardzo niecodzienny jednoślad. Pierwsze wrażenia znajdziecie na portalu, a pełny test już w kwietniowym numerze MotoRmanii.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły