Marc Marquez, opony z kolcami i skuter X-ADV na śniegu

- Piotr Jędrzejak

Dobrze jest być zawodnikiem fabrycznym u potężnego producenta motocykli. Dzięki temu, poza oczywistym ściganiem się, można wykonywać sporo ciekawych zadań pobocznych.

Tak jak na przykład Marc Marquez, który ostatnio jeździł sprzętem MotoGP po śniegu. Teraz dowiadujemy się, że Hiszpan zrobił to nie tylko modelem RC213V.

Kolce w oponach otrzymał również najnowszy skuter Honda X-ADV, a więc Marquez zabrał go na ośnieżone zbocze słynnej góry Hahnenkamm w miejscowości Kitzbuehel w zachodniej Austrii. Ten stok często ujeżdżany jest przez mistrzów świata z różnych dyscyplin sportowych.

Honda X-ADV łączy w sobie komfort i wygodę skutera wraz z duchem i właściwościami jezdnymi motocykla typu Adventure. X-ADV łączy cechy SUV’a z wytrzymałym podwoziem. MotoRmania ostatnio była na teście premierowym tego skutera i rzeczywiście przyznajemy, że jest to bardzo niecodzienny jednoślad. Pierwsze wrażenia znajdziecie na portalu, a pełny test już w kwietniowym numerze MotoRmanii.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl