Mały skok, potężny fail – jak złamać swój motocykl?

- Piotr Jędrzejak

Jeżeli wracasz do domu samochodem, a Twój motocykl leży na przyczepie w dwóch częściach, wiedz, że zabawa była przednia.

W poniższym przypadku motocykl jest tak naprawdę motorowerem Derbi Kampera 50. Jego właściciel próbował zeskoczyć z niedużego podestu, który na oko nie miał nawet metra, więc teoretycznie wszystko miało się udać. Niestety… Konstrukcja Derbi nie wytrzymała przeciążenia, dla niej to był skok śmierci. Oczywiście na kolegów zawsze można liczyć! Skok – razem z faceplantem prosto we własne, przednie koło – został nagrany, trafił do sieci i jest kupa śmiechu!

derbi zlamana rama

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl