Left Side Story – niepełnosprawny w wyścigach motocyklowych!
Piotr Jędrzejak
31 sierpnia 2012

Jeżeli jeszcze nie znacie Alana Kempstera, to po obejrzeniu tego filmu (czyli dokładnie za 4 minuty i 56 sekund) stanie się on Waszym idolem w świecie wyścigów motocyklowych!
W 1990 roku, gdy Alan Kempster jechał na swoim motocyklu, wjechał w niego pijany kierowca. Alan obudził się w szpitalu. Był w szoku, amputowano mu prawą rękę i prawą nogę. Kempster jednak się nie poddał. Przerobił swój motocykl tak, żeby dało się go kontrolować tylko z lewej strony, a w kombinezonie zaszył to, co było zbędne. Udało mu się przekonać jego lokalny klub motocyklowy, że może się ścigać. Swój pierwszy wyścig jako inwalida, Alan wygrał. Jego numer startowy to 1/2. Podziwiamy!

Alan założył ostatnio swoją stronę internetową oraz Facebooka. Jego marzeniem jest, aby pomagać ludziom, którzy mieli mniej szczęścia niż on. Aby to zrealizować, aktualnie szuka sponsorów.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły