Kurtka motocyklowa i plecak w jednym – genialne?
Piotr Jędrzejak
3 sierpnia 2012

Ktoś w końcu rozwiązał odwieczny problem motocyklistów!

Znacie ten ból, gdy już dojedziecie na miejsce swoim motocyklem i trzeba coś zrobić z całą stertą rzeczy, których lista zaczyna się od kasku, kurki i rękawic? Dwóch mądrych gości-motocyklistów postanowiło rozwiązać problem dręczący każdego, kto nie jest posiadaczem Gold Winga.

Będąc zwykłą kurtką, Alomar posiada ochraniacze na barkach i łokciach, jest nieprzemakalna i ma sporo praktycznych kieszonek. Brakuje tylko ochraniacza na kręgosłup… Ale chwila! Na plecach jest ogromna kieszeń, w którą bez problemu mieści się laptop (pełniący tymczasowo funkcję ochraniacza) lub właściwy ochraniacz.

Po zdjęciu kurtki wystarczy zrobić mały szacher-macher i już jest plecak. Bez problemu można w niego wpakować kask i całą resztę gratów motocyklowych. Proste?

Alomar, bo tak nazywa się kurtka, jest już gotowym projektem, ale nie wdrożonym jeszcze do produkcji i sprzedaży. Znaleźć go można na stronie Fundable – jest to portal, na którym zwykli ludzie publikują swoje pomysły, prosząc o fundusze. Inwestorem może być każdy z Was, a w zamian dostaniecie zniżkę na finalny produkt. Szczegóły na stronie produktu.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły