Kręte drogi na Cyprze i szybka jazda na R6

- Piotr Jędrzejak

Ostrzegamy, oglądanie tego powoduje natychmiastową potrzebę jazdy motocyklem.

Znacie gościa o ksywce SuperBike Racer? My nie do końca, ale wygląda na to, że jest wschodzącą gwiazdą YouTuba. Popularność zyskuje dzięki (zbyt) szybkiej jeździe oraz filmom, które ogląda się po prostu przyjemnie. Trzeba przyznać, że drogi na Cyprze bywają prawie tak dobre (pod względem motocyklowym) jak nasze ulubione trasy w Hiszpanii. Krajobrazy są równie fenomenalne (jest to droga F812, okolice miasteczka Kapilio).

„Racer” tym razem jedzie Yamahą R6 2008. Ma kamerę zamontowaną na zbiorniku, w uchwycie żyroskopowym, a więc efekt jest fenomenalny. Przy tym jego R-szóstka ma głośny wydech, a dźwięk udało się nagrać zaskakująco skutecznie. Gdyby przyjemnych efektów było mało, to „Racer” śmiga po winklach razem z kilkoma kolegami na superbikach…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl