Kręta, górska droga i ostra zabawa na supermoto

- Piotr Jędrzejak

Querly jest jednym z najbardziej znanych youtuberów z dziedziny supermoto.

Facet mieszka w Alpach, a więc terenów i tras do jazdy ma pod dostatkiem. Teraz wrzucił do sieci „surowe” nagranie z dość agresywnej pojeżdżawki… Video rozeszło się po internecie wirusowo. Oglądacie na własne ryzyko – grozi natychmiastową chęcią jazdy na supermoto.

Droga, po której chłopaki jeździli, była dość śliska. A tak się składa, że połączenie szybkiej jazdy, motocykla supermoto oraz śliskiej nawierzchni, zawsze skutkuje widowiskowymi slajdami. Dokładnie tego możecie spodziewać się na nagraniu. Oczywiście musimy przyznać, że jazda na limicie po górskich drogach nie jest zbyt rozsądna… Ale należy zacząć od pytania, czy kupowanie sobie supermociaka jest w ogóle rozsądne? 😉

Querly udostępnił krótką, zajawkową wersję na Facebooka, która zawiera większość slajdów, a także 7-minutowy zapis z jazdy – nie ma tu muzyki, jest czysty dźwięk silnika i opon oraz niemalże nie ma edycji. Jeżeli potrzebujecie zastrzyku adrenaliny, to jest dla was.

P.S.: Gdzieś na video pojawił się kierowca zajeżdżający motocyklom drogę, który w zamian otrzymał gest środkowego palca. Pomińmy tę sytuację wymownym milczeniem.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl