Kevin’s Last Lap – okrążenie honorowe dla Kevina Asha oraz aukcje charytatywne dla jego córek!
Piotr Jędrzejak
6 sierpnia 2013

Kevin Ash był przede wszystkim bardzo rodzinnym facetem, kochał i uwielbiał swoje córki. Ale tak się składa, że miał też ukochaną pracę – był dziennikarzem motocyklowym.

Kevin zginął w styczniu, podczas testów prasowych nowego modelu BMW w RPA. Był jednym z najsłynniejszych, najbardziej doświadczonych i najlepszych dziennikarzy motocyklowych na świecie. Kevin związany był również z naszą redakcją, jeszcze za czasów Wiadomości Motocyklowych…

Po śmierci Kevina założony został fundusz Kevin Ash Fund, który pomagać miał w gromadzeniu pieniędzy na edukację trzech córek „Ashiego”. Teraz, jego żona Caroline wraz z Adamem Childem z MCN wpadli na pomysł zorganizowania imprezy Kevin’s Last Lap.

W najbliższy piątek 9. sierpnia, na torze Silverstone, 300 motocyklistów przejedzie rundę honorową dla Kevina, a później odbędą się aukcja charytatywna pomagająca Funduszowi Kevina Asha, które poprowadzi prezenterka F1 w BBC i jednocześnie przyjaciółka Kevina, Suzi Perry. Na akcji pojawi się wiele ciekawych przedmiotów przekazanych przez wiele firm związanych z motocyklami. Będzie zestaw ciuchów Alpinestars, kombinezon wyścigowy Daniego Pedrosy, podpisany kask Valentino Rossiego, wejściówki na MotoGP, World Superbike i British Superbike oraz wiele, wiele innych! Będzie także okazja, żeby przejechać się jako pasażer z redaktorami MCN. Na miejscu będzie też koncert oraz gastronomia, a wejściówka kosztuje 5 funtów. Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia oraz na Facebooku.

Jaka szkoda, że na Silverstone mamy tak daleko…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły