Kawasaki Z900 z zestawem tuningowym w stylu ZXR 750 z 1989 roku
Piotr Jędrzejak
11 grudnia 2018

Jak połączyć niepowtarzalny styl Kawasaki ZXR 750 z nowoczesną technologią?

Uwielbiasz styl motocykli sportowych z początku lat 1990, ale nie możesz odmówić sobie nowoczesnej technologii stojącej za aktualnymi motocyklami? Z podobnego założenia wyszła ekipa warsztatu Japan Legends z Hiszpanii. Chłopaki postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce, a następnie dzieło ich pracy pojawiło się na wystawie motoryzacyjnej jako „Kawasaki ZXR 900”. Teraz zdjęcia tego motocykla obiegają cały świat.

Oryginalne Kawasaki ZXR 750

Przed Wami aktualny naked Kawasaki Z900, który ubrany został w ręcznie wykonane plastiki w stylu Kawasaki ZXR 750. Pojawiła się przednia owiewka z okrągłymi, niepowtarzalnymi reflektorami, a także obudowa tylnego zadupka. Odwrócona kierownica zapewnia bardziej sportową pozycję. Pod silnikiem również znalazł się pług, a wszystko do złudzenia odzwierciedla legendarne ZXR 750. Na tym kończą się modyfikacje, ale jak widać, robią spore zamieszanie. Ekipa Japan Legends planuje sprzedaż zestawu ZXR900 do samodzielnego montażu.

Pytanie brzmi… Co uważacie o tego typu pomyśle w postaci ubierania nakeda w owiewki odzwierciedlające klasyczny model? Oraz co uważacie o tym konkretnym motocyklu – podoba wam się efekt prac?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły