Julien Dupont na elektrycznym rowerze Audi e-Bike
Piotr Jędrzejak
4 maja 2012

Wielki powrót motorowerów?

Większość z Was pewnie zna Juliena Dupont. Tak samo, jak nie jest Wam obca marka Audi, która zresztą ostatnio kupiła sobie Ducati. A wiedzieliście, że Audi robi też rowery? Po ostatnim wypadzie do Rio de Janeiro, Francuz udał się do niemieckiej Bawarii, a dokładniej do fabryki Audi. Trialowiec miał tam okazję przetestować najnowszy pojazd z czterema kołami w logo.

Jest to e-Bike, rower z napędem elektrycznym oraz z pedałami – coś w rodzaju dawnych motorowerów, ale z większą ilością karbonu. W zasadzie wszystko jest tam karbonowe, na kierownicy i tylnej części siodła są mega-odjazdowe lampy LED, a w ramę wmontowany został wyświetlacz z podstawowymi danymi. W ogóle rower wygląda odlotowo.

Jak napisał Julien: „Ten (moto?)rower ma ogromną moc!! Moje wheelie nigdy nie wyglądały lepiej. Zobaczcie, jakiego potwora Audi dało mi do przetestowania. Niesamowita zabawa dla profesjonalistów, raczej nie dla amatorów. Sorry Petra, jest za fajny żebym się podzielił!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły