Joy Ride: S1000RR, miasto nocą i ważne zadanie do wykonania

- Piotr Jędrzejak

Zaznaczamy już na początku, aby nie było wątpliwości – ten klip jest reklamą aparatu Nikon D800. Przy okazji jest też dowodem na to, że D800 potrafi kręcić w naprawdę świetnej jakości, o czym zresztą sami się zaraz przekonacie. Jednak przyznajemy, że takie reklamy moglibyśmy oglądać bez końca.

Facet dostaje bardzo ważną wiadomość na swojego pagera, jest środek nocy. Bez zbędnego ociągania zbiera się, bierze kluczyki i wsiada na BMW S1000RR. Jedzie przez puste miasto nocą… Ale sami zobaczcie, co spotyka na swojej drodze, jaki ma breloczek, no i przede wszystkim – jakie ma zadanie do wykonania.

Motocykliści to nie tylko dawcy, prawda?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl