Jeździł 2-suwem, więc ktoś zaatakował go młotem!
Piotr Jędrzejak
9 stycznia 2014

Z młotem na motocyklistę! Dlaczego? Bo coś nie pasuje!

Kolejny video blogger podpisujący się jako Teer Beisser rozpoczął swoją działalność. Jeździ małym, dwusuwowym supermociakiem, a jednym z jego pierwszych filmów była krótka kompilacja „angry people”. Otrzymanie karteczki z prośbą o parkowanie w innym miejscu, czy zatrzymanie przez policję można uznać za błahostki, ale to co się dzieje od 1:36 przechodzi nasze pojęcie.

Sytuacja wygląda niemalże identycznie, jak polskie spotkanie SupermotoTrolli i dziadka z siekierą!

Chłopak przejeżdża przez osiedlową, wąską drogę wśród domów i warto zauważyć, że nie jest to chodnik. Któryś z sąsiadów jednak nie do końca jest fanem motocykli i dźwięku dwusuwa, dlatego dobywa swój wielki, 10-kilogramowy młot i idzie w bój… Nawet nie chcemy pytać, co Wy zrobilibyście na miejscu motocyklisty. Jeżeli biegle znacie niemiecki, to może podpowiecie nam o czym panowie dyskutują?


Jakub, dzięki za podesłanie linka!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły