Jedziesz sobie w korku, a tu nagle frontflip

- Piotr Jędrzejak

Tak to się może skończyć, gdy skupienie ustąpi miejsca nonszalancji.

Mark jechał swoim samochodem do pracy. Mieszka w Londynie, więc właściwie nie „jechał”, ale stał w korku. Jego kamerka pokładowa nagrała całkiem wyjątkowy, ale na szczęście niegroźny wypadek.

Widzicie, jak w kadrze pojawia się pierwszy motocykl. Jedzie pomiędzy samochodami. Zwalnia, niemalże zatrzymuje się – w tym miejscu musiało być wąsko. Wtedy w kadrze pojawia się drugi motocykl… Ten motocyklista chyba przesadził z prędkością i zapomniał o skupieniu. Zbyt późno zauważył, że pierwszy motocykl zwolnił. Zaaplikował przedni hamulec zbyt mocno i wykonał piękne salto w przód z lądowaniem na twarzy. Dobrze, że miał kask integralny. Szkoda, że nie miał rękawic.

Na motocyklu znajduje się tablica L oznaczająca początkującego kierowcę. Wygląda więc na to, że tego motocyklistę można już zaliczyć do drugiej grupy – do tych, którzy glebę mają już za sobą.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl