Jedziesz sobie w korku, a tu drzwi od ciężarówki!
Piotr Jędrzejak
6 lutego 2014

Ten facet musiał przeżyć potężny szok albo nieduży zawał!

Zobaczcie, gość jedzie sobie spokojnie swoim Suzuki DL1000 pomiędzy samochodami powoli toczącymi się w korku. Recz się dzieje w Kalifornii, więc jest to legalne – jeżeli pamiętacie nasz ostatni poradnik prosto od Kalifornijskiej policji, to zauważycie, że motocyklista jedzie poprawnie. Nagle dzieje się mały horror – tylne drzwi załadunkowe w ciężarówce otwierają się i uderzają motocykl od prawej strony!

Motocyklista może mówić o potężnym szczęściu. Nie dość, że utrzymał się na kołach, to jeszcze nie uderzył w żaden inny samochód! Zniszczeniu uległ jedynie kufer centralny, który podobno udało się wymienić na gwarancji. Jak widzicie na filmie, kierowca ciężarówki zatrzymał się i zabezpieczył drzwi, a później – czego dowiedzieliśmy się z opisu – zwyczajnie uciekł! Na szczęście nagranie na kamerce pozwoliło funkcjonariuszom zlokalizować truckera. Jednak opłaca się jeździć z kamerką, prawda?

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły