Jak jeździć motocyklem z koszem bocznym?

- Piotr Jędrzejak

Ten film jest tak fajny na tak wielu poziomach, że nagle poczuliśmy potrzebę posiadania Urala.

Ural. Prawdopodobnie kojarzycie tę markę z pojazdami pochodzącymi z okolic II Wojny Światowej. Tak się składa, że Urale wciąż są produkowane (jak na przykład wypasiona wersja Ural Yamal), wciąż z grubsza bazują na konstrukcji przedwojennych BMW, jednak zostały trochę dopasowane do dzisiejszych standardów. Konstrukcja jest prosta, ale ważniejszy jest klimat unoszący się dookoła tego motocykla. Ale jak w ogóle jeździ się motocyklem z koszem?

Ural nagrał coś w stylu filmu instruktażowego, który przy okazji jest wyśmienitą reklamą. Klip jest zaskakująco przyjemny i całkiem zabawny, więc przygotujcie się na poprawienie sobie humoru. Wyobrażamy sobie, że jazda sidecarem pewnie nie należy do najbardziej sportowych i emocjonujących, ale na tym filmie wszystko wygląda tak fajnie, że zapragnęliśmy posiadać Urala. Jeżeli macie podobne wrażenia, to tutaj jest strona polskiego importera tej marki.

Uwaga: „Ten film pokazuje nie-profesjonalnego kierowcę, który ma radochę, robiąc rzeczy, które mogą być niebezpieczne.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl