Isle of Nan: Closer to the Hedge!
Piotr Jędrzejak
12 czerwca 2012

Wyspa Babć: Bliżej do Żywopłotu, czyli efekty dobrego humoru kilku kolegów!

Najnowsze wiadomości z domu opieki zdrowotnej: Tor Mountain Course został pokonany w nowym, rekordowo wolnym czasie 66 godzin 13 minut i 4 sekund  ze średnią prędkością 0,9 km/h i to uwzględniając pit-stopy na załatwienie się, herbatki z ciastkami oraz drzemki.

Nasza pionierska, ekologiczna klasa wyścigowych pojazdów elektrycznych zapewnia takie same dreszcze emocji jak wyprawa na pocztę, ale z zerową emisją (wykluczając wzdęcia), co oznacza, że żaden miś polarny nie ześlizgnął się do oceanu!

Gdy nagroda 10 000 funtów dla pierwszego pojazdu elektrycznego, który przekroczy średnią 100 mil na godzinę była jeszcze do zgarnięcia, nasza rywalizacja była wręcz dzika. Niestety jedynym sposobem aby nasze pojazdy uzyskały taką prędkość, jest zrzucenie ich z klifu.

Isle of Nan TT: jedyny sport motorowy, w którym czas mierzony jest zegarem słonecznym!

Wszelkie gratulacje za pomysł i wykonanie należą się ekipie Extreme Trifle, a cała inicjatywa wspiera działalność Fundacji Joeya Dunlopa.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły