Ghost Rider znowu w akcji – loteria z Turbo Hayabusą 500KM
Piotr Jędrzejak
18 kwietnia 2012

TurboBusa wróciła na ulice!

Wszystko wskazuje na to, że legendarny Ghost Rider znowu jeździ po ulicach. W czasie, gdy nie udostępniał nowych filmów z TurboHayką i policją w rolach głównych, zajmował się konstruowaniem szalonych motocykli i startami swoją legendarną Hayabusą w zawodach na najszybsze wheelie. Wszystko wskazuje na to, że zawody mu się znudziły i wrócił na ulice.

Twierdzisz, że masz nadwyżkę mocy w swoim litrze? Zobacz więc, jak wygląda prawdziwe wheelie oraz 353 km/h na szwedzkich autostradach.

http://youtu.be/YTdStgg0x8w

Fajnie by było mieć taką TurboBusę, która zdobyła 16 rekordów prędkości? Żaden problem. I to prawie za darmo! Ghost Rider miał zamiar sprzedać swoją 500-konną bestię, ale doszedł do wniosku, że jeżeli ma ją kupić jakiś bogacz, który nigdzie jej nie użyje… wolał zorganizować loterię. Szczegóły na oficjalnej stronie. Powodzenia!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły