Rossi vs Lorenzo, GP Hiszpanii 2009 – legendarny pojedynek MotoGP

- Piotr Jędrzejak

Zobaczmy to jeszcze raz!

Jako jeden z najlepszych pojedynków wszech czasów w MotoGP, uznana została walka pomiędzy Valentino Rossim i Jorge Lorenzo w czasie GP Hiszpanii 2009. Wyścig na torze Katalonia w końcu wygrał Rossi i było to jego 99. zwycięstwo. Nie wiem jak Wy, ale my tęsknimy za takim Valentino.

http://vimeo.com/32756097

Oczywiście akcja z Hiszpanii ma już swoje lata, ale publikuję ją tutaj świadomie. Takie pojedynki można oglądać w nieskończoność. Szczególnie, że klip został zmontowany specjalnie dla Eurosportu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl