Genialna reklama autobusów z Danii!
Piotr Jędrzejak
14 września 2012

Jeżeli regularnie czytacie portal MotoRmanii, to pewnie wiecie, że my tutaj lubimy dobre reklamy. Teraz mamy dla Was kolejną z nich.

Jest to spot duńskiego operatora autobusów publicznych. Firma Midttrafik w całkiem zabawny sposób zachęca, żeby korzystać z transportu publicznego. Dodatkowo jest smaczek motocyklowy, zobaczcie.

Przydatna będzie też transkrypcja, dodaje jeszcze więcej humoru: Midttrafik prezentuje: Bus. Kierowca jest cool. „Tak, cool.” Top-miodne siedzenia. Gigantyczne, panoramiczne okna z imponującymi widokami. Designerskie guziki z cool funkcjami. Darmowe uchwyty. Jest duży. I długi. Ma swój własny pas ruchu. Yeah, jest street’owy. Jeździ też w nocy. „Wciąż jestem cool.” Tak, bus jest cool, więc wstań jutro wcześniej i zajmij dobre miejsce. Midt-trafik – zawieziemy Cię.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły