Eicma 2012 – listopad zapowiada się ciekawie
Piotr Jędrzejak
17 kwietnia 2012

Wprawdzie największe targi motocyklowe dopiero za siedem miesięcy, już padają pierwsze stwierdzenia, że będzie ciekawie.

Impreza jak zwykle odbędzie się w halach targowych w Mediolanie, w dniach 15-18 listopada 2012. W tym roku będzie to już 70. rocznica Eicmy! Pomimo widm kryzysu i cięcia kosztów krążących gdzieś nad głowami producentów, najlepsze miejsca na wystawie są rezerwowane z ogromnym wyprzedzeniem.

Porównując do pierwszej kwarty 2010 roku (kiedy to w przeciągu kilku miesięcy odbywają się również targi Intermot w Kolonii), w Mediolanie zarezerwowane już zostało o 31% więcej powierzchni wystawienniczej. Wśród zarejestrowanych wystawców 20% jest spoza Włoch, również 20% to firmy nowe na Eicmie.

Jak mówi Pierfrancesco Caliari, dyrektor Eicma i Ancma: „Eicma jest propozycją czegoś, co wychodzi poza ramy zwykłej wystawy. Esencją naszego wydarzenia jest możliwość wykreowania silnej synergii pomiędzy statyczną prezentacją, miastem oraz najszerszą możliwą widownią. (…) Eicma zbiera potrzeby rynku z jednej strony, z drugiej formując pomost z przyszłością.”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły