Dziwna moda

- MotoRmania

Od jakiegoś czasu w Japonii panuje moda na bardzo specyficzne motocykle. Są to najczęściej rodzimej produkcji modele z lat 80-tych spod znaku CB, CBX, GS czy XJ.

Japończycy przerabiają je na tak zwany styl gangsterski – ich wspólny mianownik to wysokie oparcie dla pasażera, wymyślnie podniesiona owiewka, głośny wydech oraz jaskrawe kolory. Szczytem lansu jest nakręcenie filmu ze swoim pojazdem i sobą w roli głównej kręcącego manetką gazu w takt wyimaginowanej moto-muzyki. Cieszymy się, że te wiśnie to kwitną daleko – za morzami, za górami…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl