Dwie gleby na raz – prosto w błotko
Piotr Jędrzejak
1 października 2012

Ten motocyklista musi być prawdziwym optymistą z dystansem do samego siebie. Zapytacie dlaczego? Otóż dlatego, że swoje nagranie z dwoma niezbyt mądrymi glebami w jednym miejscu wrzucił do internetu.

W trakcie zwykłej pojeżdżawki swoim Hyosungiem GT650R, jak można przeczytać w filmie, został podpuszczony przez przypadkowego chłopaka, żeby odkręcić trochę bardziej. Na jednym z następnych zakrętów, zobaczył przed sobą trochę żwiru. Zamiast spróbować wyhamować, czy po prostu skręcić mocniej żeby zmieścić się w łuku, motocyklista pojechał prosto. Teren na poboczu okazał się dość błotnisty, no i cóż – gleba numer 1.

Nie dość, grząski teren wcale nie pomagał w podniesieniu motocykla, to jeszcze… okazał się zdradziecki w stawianiu go na bocznej stopce. No niesamowite! Gleba numer 2 – tym razem na drugą stronę…

http://youtu.be/RtZM4wG5Y1s

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły