Ducati na pasie startowym i w terminalu lotniska Manchester
Piotr Jędrzejak
23 października 2013

Ducati otworzyło właśnie pierwszy sklep ze swoimi ciuchami i akcesoriami na lotnisku poza Włochami. Sklep znajduje się w brytyjskim porcie w Manchester i właśnie z tej okazji Ducati we współpracy z władzami lotniska postanowiło nagrać niecodzienny klip promocyjny. Przy okazji można wygrać bilet na MotoGP w Katarze 2014!

Motocyklista najpierw rozpędza się do 290 km/h na pasie startowym, żeby później bezpardonowo wjechać do terminala i zaparkować przed sklepem z chwytliwym hasłem „arrive in style”. Chcielibyście pojeździć motocyklem po terminalu? My bardzo…

W Polsce wcale nie było gorzej! Pamiętacie jak Tadek Błażusiak szalał m.in. po lotnisku w Gdańsku? Śmiemy twierdzić, że film od Ducati nie ma nawet porównania do wyczynów Tadka! (Michał, dzięki za przypomnienie!)

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły