Drag racing gołym tyłkiem na asfalcie [drastyczne!]
Piotr Jędrzejak
25 września 2013

Dobry przykład, dlaczego nie warto jeździć motocyklem bez odpowiednich ciuchów.

Ten wątpliwej jakości „stunt” wykonany został przez brazylijską ekipę stylizującą się na legendarnych Jackassów, a my – po długim zastanowieniu – postanowiliśmy jednak podzielić się z Wami tym znaleziskiem. Ale nie dlatego, że jest śmieszne. Raczej dlatego, że całkiem pasuje do motocyklowych realiów.

Dwójka szalonych kolegów ciąga się na gołych tyłkach po asfalcie. Nie wiemy i nie chcemy wiedzieć po co. Widzimy natomiast, że chłopaki mają do „przejechania” zaledwie 2 – 3 metry z prędkością ledwo kilku km/h. Zobaczcie jak cierpią (na własne życzenie zresztą). A teraz wyobraźcie sobie, co się dzieje ze skórą motocyklisty, gdy ten zalicza glebę przy 100 km/h, jadąc w shortach i t-shircie. Nie chcemy za wszelką cenę wcielać się w „wujka dobra rada”, ale wnioski wyciągnijcie sami.

Jeżeli naprawdę chcecie zobaczyć cały, ponad 5-minutowy odcinek oraz jak źle wyglądały ich tyłki później, zapraszamy na YouTube.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły