Dokument o Dainese: jak działa The Cube?
Piotr Jędrzejak
2 stycznia 2015

Dainese rozpoczęło niedawno serię krótkich filmów dokumentalnych.

Póki co ukazały się już 3 odcinki – w pierwszych dwóch poznacie trochę historii o powstaniu marki, a Valentino Rossi opowiada, jak wyglądała ich współpraca od samego początku. Teraz macie okazję obejrzeć trzeci odcinek, zatytułowany The Cube.

Ten wielki „Sześcian” posiada pojemność 90 000 m3, a pełni rolę magazynu magazynu i centrum dystrybucyjnego – to tutaj produkty rozpoczynają podróż po świecie. Jak wszystko z logiem małego, czerwonego diabła, tak i Sześcian jest zaawansowany technologicznie. Mieści w sobie 15 000 pojedynczych paczek, które transportowane są automatycznie, m.in. dzięki autonomicznym wózkom widłowym sterowanym laserowo.

W Sześcianie jest też miejsce na pasję, w postaci chociażby szyby z autografami wszystkich mistrzów ścigających się w Dainese, czy wózkom widłowym pomalowanym w barwy Giacomo Agostiniego, czy Rossiego!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły