Dobrzy motocykliści ratują uwięzionego lisa

- Piotr Jędrzejak

Motocykliści to dobrzy ludzie. Oczywiście zdarzają się wredne przypadki (klik, klik), ale lubimy myśleć, że motocykliści są w porządku. Tutaj mamy przykład.

Chłopaki na endurakach na swojej trasie znaleźli lisa uwięzionego w pułapce. Łapa złapała mu się w sidła. Motocykliści nie pozostali obojętni. Sztuczka polegała na obezwładnieniu zwierzaka, aby dało się go uwolnić. Jak to zrobić? Jeden z motocyklistów postanowił zaryzykować poświęcenie swojej koszulki offroadowej. Historia zakończyła się szczęśliwie dla wszystkich!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl