Długa kopia + mały motocykl + folia bąbelkowa = nowoczesny turniej rycerski!

- Piotr Jędrzejak

Motocykle często traktowane są jako nowoczesny odpowiednik konia. Dlatego ekipa Geekify Guys wpadła na pomysł, aby odwzorować średniowieczny turniej rycerski z walką na kopie! 

Chłopaki zadbali o bezpieczeństwo, a więc kopie zostały zakończone rękawicą bokserską, a „rycerze” zamiast zbroi mają grubą warstwę folii bąbelkowej. Jak sami napisali, ta zabawa jest trudniejsza, niż może się wydawać… ale również dużo zabawniejsza, niż możecie się spodziewać! Może wprowadzimy to jako nowy element szkoleń na naszych pitbike’ach?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl