Dlatego road rage na motocyklu jest głupim pomysłem!

- Piotr Jędrzejak

Jak kończy kopanie jadącego samochodu, pewnie się domyślacie. 

Ogromna i stale rosnąca obecność kamer pokładowych w samochodach to naprawdę dobra sprawa. Nie tylko dlatego, że pomaga w wszelkiego rodzaju roszczeniach ubezpieczeniowych, czy w ustaleniu winy. Również (a może przede wszystkim) dlatego, że videorejestratory dostarczają nam takie kwiatki, jak tutaj!

Akcja działa się w Brazylii, w Belo Horizonte. Jak możecie oglądać od ok. 20 sekundy, kierowca białego sedana wymusza na motocykliście, zjeżdżając na jego pas. Ten odpłaca mu się tym samym, a kierowca następnie go straszy. Motocyklista nie wytrzymuje i sprzedaje kopniaka w bok auta… A jak coś takiego się kończy, pewnie się domyślacie.

Wnioski i komentarze dotyczące rozgarnięcia motocyklisty dopiszecie sami.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl