Dlaczego ten idiota chciał zrobić wheelie w mieszkaniu?

- Piotr Jędrzejak

Ten krótki, zaledwie 15-sekundowy film rodzi zdecydowanie więcej pytań, niż daje odpowiedzi…

Zacznijmy od chyba jedynego plusa – to Suzuki SV650 jest naprawdę ładne, bardzo podoba nam się kontrastujące połączenie szarego malowania z jaskrawymi, pomarańczowymi elementami. Ale co z tego, skoro ten film rodzi tak dużo pytań, a daje tak mało odpowiedzi…

Dlaczego ten gość postanowił dać na koło motocyklem w mieszaniu? Nie wpadł na to, że panele/parkiet to dość śliskie podłoże? Gdyby nawet mu się udało podnieść przednie koło, to co dalej? No i dlaczego ma na nogach buty Emu?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl